CHP'li Öztrak: "Türkiye'nin dünyada enflasyonu en yüksek 5 ülke arasında yer alıyor"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, yıllık enflasyonun haziran'dan sonra artmaya devam etiğini belirterek Türkiye'nin yüzde 62’lik enflasyonla 2023 itibariyle, dünyada enflasyonu en yüksek 5 ülke arasında yer aldığının altını çizdi.

Guterres'ten erken uyarı sistemi açıklaması

SÜMEYYE YALÇIN- 04.12.2023 - HİBYA - Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, erken uyarı girişimini gerçeğe dönüştürmek ve tehlikeli hava ve iklime karşı koruma sağlamak için uygulamalı desteğe ihtiyaç olduğunu dile getirdi.

Payların işlem görmeye başlaması

Payların işlem görmeye başlamasına ilişkin bildirim yapıldı.

Sendika üyeleri, belediyenin yatırım ve hizmetlerini gezdi

Türk Yerel Hizmet Sen’e bağlı sendika üyeleri, Malatya Büyükşehir Belediyesinin yatırım ve hizmetlerini yerinde gezerek, yapılan hizmetler hakkında ilgililerden bilgiler aldı.

Pay piyasasında volatilite bazlı tedbir sistemi

Pay piyasasında volatilite bazlı tedbir sistemi duyurusu yapıldı.

AASSM, kuruluş yıldönümünü kutluyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi (AASSM), 15. kuruluş yıldönümünde aralık ayında özel bir programla 2023’e veda edecek.

Papilon'dan SPK başvurusu

Papilon Savunma Teknoloji ve Ticaret A.Ş, kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik süresinin uzatılmasına ilişkin SPK'ya başvurdu.

Ekmen: "Başka bir siyasi partide olmayan berrak duruşa sahibiz"

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Duran Doğan Basım'ın Atlas Ofset hisselerini satın aldı

Duran Doğan Basım ve Ambalaj Sanayi A.Ş, Atlas Ofset Matbaacılık ve Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'nin hisselerini satın aldı.

DBB Atletizm Takımı Türkiye Finallerinde

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi (DBB) Atletizm Takımı, Kulüpler Arası Bölgesel Kros Lig’inin yarı finallerinde elde ettiği sonuçla Türkiye Finallerine katılmaya hak kazandı.